Персонал ЗНС ОрПР Украероруху
Відділ управління персоналом
на офіційний сайт Украероруху  
на головну сторінку ВУП  
Телефони для довідок: (044) 351-51-47
(044) 351-50-42
 
Новини Персонал ЗНС ОрПР Спеціалізована освіта Умови праці Фотогалерея Бібліотека документів
Зв'язок із менеджером з персоналу  feedback
 
У цьому розділі можна ознайомитися з основними професіями персоналу ЗНС ОрПР, умовами та порядком прийняття на роботу до підприємства, новинами та документами, які регламентують роботу персоналу ЗНС ОрПР.
Новини
20.12.2017
Подальший розвиток служби зв’язку, навігації та спостереження визначено у Стратегії розвитку Украероруху до 2030 року
Затверджено Стратегію розвитку Державного підприємства обслуговування повітряного руху України до 2030 року. Серед стратегічних завдань служби зв’язку, навігації та спостереження, які визначено на довготривалу перспективу, документом передбачені, зокрема, такі.
Важливим для ефективного розвитку цього напряму буде забезпечення необхідної кратності радіолокаційного покриття у термінальних зонах та на маршрутах. Триватиме забезпечення органів обслуговування повітряного руху (ОПР) надійним радіозв’язком «повітря – земля» та «земля – земля». Створюватимуться нові телекомунікаційні мережі підприємства. Продовжиться автоматизація процесів ОПР та менеджменту повітряного простору відповідно до вимог національного законодавства та Євроконтролю. Здійснюватиметься модернізація засобів повітряного зв’язку та навігаційної інфраструктури, триватиме вдосконалення систем спостереження та інфраструктури віддаленого контролю системами на об’єктах ЗНС.
Також Стратегією розвитку передбачено запровадження системи професійного відбору для персоналу зв'язку, навігації та спостереження організації повітряного руху (ЗНС ОрПР), запровадження в Украерорусі системи управління кар’єрним ростом персоналу, впровадження системи оцінювання адміністративного персоналу Украероруху та системи конкурсного відбору персоналу на заміщення вакантних посад.
При здійсненні комплексу цих та інших заходів будуть враховуватись національні та міжнародні стратегічні напрями розвитку аеронавігації, оскільки українська аеронавігаційна система давно є невід’ємною частиною загальноєвропейської.
26.09.2017
Інформація для кандидатів на посади персоналу ЗНС ОрПР
У цьому розділі ви можете отримати вичерпну інформацію щодо переліку професій персоналу ЗНС ОрПР, ознайомитись з кваліфікаційними вимогами до кандидатів, умовами праці та матеріального і соціального забезпечення працівників цих професій, а також встановити зворотній зв'язок із менеджером з персоналу з метою отримання консультації стосовно працевлаштування.

Інші новини