Підбір кандидатів на посаду "Диспетчер УПР - стажист"
Відділ управління персоналом
на офіційний сайт Украероруху  
на головну сторінку ВУП  
Телефони для довідок: (044) 351-50-42
(044) 351-51-47
 
Новини Професійний відбір Бібліотека документів Схема проїзду
Зв'язок із менеджером з персоналу  feedback
 
Схема проїзду до Навчально-сертифікаційного центру Украероруху
Навчально-сертифікаційний центр Украероруху (НСЦ) знаходиться в районі міжнародного аеропорту «Бориспіль» (зупинка «Стріла»). Карта маршруту

З Києва до зупинки «Стріла» можна доїхати:
  • З Південного залізничного вокзалу. Зупинка автобусів «Sky Bus» (Політ). Їхати до зупинки «Стріла» (перша зупинка після повороту з траси Київ – Бориспіль у напрямку аеропорту Бориспіль).
  • З ст. метро Харківська. Зупинка автобусів «Sky Bus» (Політ) (або маршрутне таксі №322) (знаходиться перед мостом у напрямку м. Бориспіль). Їхати до зупинки «Стріла» (перша зупинка після повороту з траси Київ – Бориспіль у напрямку аеропорту «Бориспіль»).

З м. Бориспіль до зупинки «Стріла» можна доїхати:
  • Автобусом або маршрутним таксі №2. Їхати до зупинки «Стріла» (перша зупинка після повороту з траси Бориспіль - Київ у напрямку аеропорту «Бориспіль»).

До м. Бориспіль з м. Києва можна доїхати:
  • Зі ст. метро Лівобережна. Маршрутним таксі №316 (зупинка знаходиться на вул. М. Раскової в напрямку мосту Патона). Виходити на зупинці «Соборна», м. Бориспіль.
  • З ст. метро Харківська. Маршрутним таксі №317(зупинка знаходиться під мостом у напрямку м. Бориспіль) . Доїхати до зупинки «Соборна» в м. Бориспіль. На зупинці «Соборна» (м. Бориспіль) перейти на протилежний бік вулиці та доїхати автобусом або маршрутним таксі №2 до зупинки «Стріла».

Від зупинки «Стріла» до НСЦ Украероруху:

Пройти прямо повз будівлю регіонального структурного підрозділу «Київцентраеро» та Украероруху (по ліву руку) та будівлю медико-санітарної частини (по праву руку). Дійшовши до паркана, поверніть направо, і за 200 метрів побачите ліворуч будівлю НСЦ Украероруху.