Підбір кандидатів на посаду "Диспетчер УПР - стажист"
Відділ управління персоналом
на офіційний сайт Украероруху  
на головну сторінку ВУП  
Телефони для довідок: (044) 351-50-42
(044) 351-51-47
 
Новини Професійний відбір Бібліотека документів Схема проїзду
Зв'язок із менеджером з персоналу  feedback
 
Новини
   29.09.2017
  У мережі Інтернет розміщено веб-сайт сервісу Євроконтролю FEAST
  Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) розмістила у мережі Інтернеті спеціалізований веб-сайт, який містить вичерпну інформацію про Перший європейський тест для відбору диспетчерів управління повітряним рухом (FEAST – First European Air traffic controller Selection Test).

На цьому веб-сайті можна отримати наступну інформацію:
- перелік країн (організацій), що використовують FEAST для відбору диспетчерів управління повітряним рухом, кількість кандидатів, які пройшли тестування;
- докладну інформацію про перелік та зміст тестів FEAST;
- поради кандидатам щодо підготовки для проходження FEAST;
- відповіді на запитання, що виникають найчастіше у кандидатів під час підготовки до проходження тестування.

Хочеш знати більше – заходь на: www.feast.info

Інформаційна довідка:
В Украерорусі відбір диспетчерів управління повітряним рухом за допомогою сервісу Євроконтролю FEAST є обов’язковою процедурою з 2012 року. Детальну інформацію щодо тестування в Украерорусі можливо отримати за посиланням: Професійний відбір
  
   27.07.2017
  Особливості здобуття професії «Диспетчер управління повітряним рухом»
  Пропонуємо вашій увазі інформаційний буклет «Особливості здобуття професії «Диспетчер управління повітряним рухом», у якому ви зможете дізнатися про особливості здобуття професії авіадиспетчера для подальшої роботи в Державному підприємстві обслуговування повітряного руху України.  
   30.05.2017
  Абітурієнти та студенти мають можливість пройти тестування необхідних для професії авіадиспетчера здібностей за власний кошт
  Згідно з рекомендаціями Євроконтролю та Державної авіаційної служби України в Украерорусі з 2010 року запроваджено систему тестування професійно необхідних здібностей, яких вимагає професія «Диспетчер управління повітряним рухом». Це важливий етап для кожного, хто робить усвідомлений вибір і хотів би присвятити себе цій відповідальній, напруженій і надзвичайно важливій професії. Тестування здійснюється за допомогою пакета тестів Євроконтролю «First European Air traffic controller Selection Test» (FEAST). Цей сервіс Євроконтролю з 1 січня 2015 року є платним, тому пройти тестування пропонується за власний рахунок.  
  Детальніше  
   22.05.2017
  Шановні кандидати!
  У зв’язку набуттям чинності Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" просимо зареєстрованих кандидатів при заміні електронних поштових скриньок російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru тощо) невідкладно надсилати інформацію за допомогою сервісу «Зв'язок із менеджером з персоналу»   
   19.05.2017
  Використай свій шанс!
  Наразі працевлаштуватися до Украероруху за професією «Диспетчер управління повітряним рухом» через дефіцит вакансій складно. Проте час від часу у підприємства виникає потреба у фахівцях «споріднених» напрямів, які потребують знань з обслуговування повітряного руху, аеронавігаційного обслуговування тощо.

Цього разу пропонуємо взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади інженера 1-ої категорії відділу розслідувань та аудитної діяльності інспекції з внутрішнього контролю та аудиту.
Резюме можна надіслати на електронну адресу: hr_std@uksatse.aero не пізніше 16:00 24 травня 2017 року.

Вимоги до кандидата:
- повна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки (спеціальністю): обслуговування повітряного руху;
- знання англійської мови (4-й рівень за шкалою ІКАО);
- навички роботи на ПЕОМ;
- розуміння документів, що регламентують обслуговування повітряного руху;
- толерантність, здатність до командної та індивідуальної роботи.  
   16.01.2017
  Украерорух визначився з потребою в авіадиспетчерах на 2017 рік
  У поточному році Украерорух не буде проводити набору кандидатів на посаду «Диспетчер УПР – стажист», оскільки штат авіадиспетчерів повністю укомплектований. У наступному 2018 році потребу в цих фахівцях планується забезпечити завдяки внутрішнім кадровим переміщенням та наявному резерву кандидатів, сформованому з випускників спеціалізованих вишів попередніх років.
Про плани щодо підбору та відбору кандидатів на посаду «Диспетчер УПР – стажист» на наступні роки буде повідомлено додатково.
  
   19.09.2016
  Украерорух нагадує про збереження актуальності бази даних кандидатів на посаду диспетчера УПР – стажиста
  Украерорух нагадує про збереження актуальності бази даних кандидатів на посаду диспетчера УПР – стажиста
До уваги кандидатів, які перебувають у базі даних кандидатів на посаду диспетчера УПР – стажиста Украероруху: навіть за умов тимчасового припинення набору на працевлаштування через укомплектованість штату згадана база даних не втрачає своєї актуальності. Кожен, хто перебуває в базі й очікує на можливість приєднатись до команди професіоналів Украероруху, може бути впевненим, що його місце в цьому рейтингу найкращих за ним зберігається.
Крім того, Украерорух залишає шанси для всіх кандидатів, і навіть для тих випускників, хто свого часу не пройшов відбір, претендувати на інші посади, для яких вимоги не такі жорсткі. Наприклад, на посади диспетчерів польотно-інформаційного обслуговування чи на позиції спеціалістів, які задіяні в процесі тренажерної підготовки.
Про подальші плани підприємства поновити прийом кандидатів можна буде дізнатись із наших новин. А ті, хто вже перебуває у базі даних, особисто отримають повідомлення електронною поштою.  
   13.01.2016
  База даних кандидатів на посаду диспетчера УПР – стажиста Украероруху не втрачає актуальності
  Шановні кандидати на посаду диспетчера УПР – стажиста Украероруху, повідомляємо вам, що всі, хто перебуває у базі даних підприємства, залишаються у ній і надалі, оскільки база не втрачає своєї актуальності.

Про зміни у планах підприємства щодо набору кандидатів у подальшому буде повідомлено на сайті відділу людських ресурсів, а також – кожному з вас особисто. Слідкуйте за нашими новинами.  
  Детальніше  
   05.08.2015
  Про втрату чинності Рейтингу кандидатів на посаду «диспетчер УПР – стажист» на 2014 – 2015 роки
  Рейтинг кандидатів на посаду «диспетчер УПР – стажист» в Украерорусі втратив свою чинність, оскільки кандидати перестали відповідати вимогам щодо отримання свідоцтва студента – диспетчера служби руху після того, як у червні минуло два роки з часу отримання ними дипломів бакалавра.
Проте всі кандидати, що перебували у Рейтингу, й надалі залишатимуться претендентами на працевлаштування до Укрероруху.
Про нові вимоги та порядок відбору кандидатів на посаду «диспетчер УПР – стажист» буде повідомлено додатково.  
   16.06.2015
  Відкривається реєстрація випускників ВНЗ до резерву кандидатів на проходження професійного відбору для здобуття професії авіадиспетчера
  Випускники НАУ та КЛА НАУ за напрямом підготовки «Аеронавігація», спеціалізація «Обслуговування повітряного руху», які бажають продовжити підготовку в Украерорусі для здобуття професії авіадиспетчера (диспетчер УПР), можуть зареєструватися для участі у професійному відборі кандидатів на таку підготовку (крім тих, хто вже приймав участь у професійному відборі в Украерорусі). Реєстрація розпочнеться з 15 липня 2015 року на сайті відділу людських ресурсів Украероруху за адресою: hr.uksatse.ua.

Однією з обов’язкових умов реєстрації є наявність диплома бакалавра з аеронавігації. У майбутньому зареєстровані кандидати отримають можливість взяти участь в тестуванні, на якому будуть оцінюватися професійно-необхідні здібності та особистісні характеристики. Проведення такого оцінювання в Украерорусі буде організовуватися при потребі підприємства у доборі диспетчерів УПР. Запрошуватися на оцінювання будуть зареєстровані особи відповідно до дати реєстрації з врахуванням пріоритетів та вимог, визначених керівництвом Украероруху. Кількість учасників оцінювання буде залежати від потреб підприємства у диспетчерах УПР.

З питань реєстрації можна звертатися за телефонами, вказаними на сайті.