Програма «Розробка командних стратегій»
Відділ управління персоналом
 
 
Новини Про програму РКС Методологія РКС РКС координатор
Зв'язок з менеджером  feedback  
 
Вітаємо!
Ви знаходитесь на офіційній сторінці програми «Розробка командних стратегій» (РКС). РКС створено виключно для диспетчерів УПР. Підґрунтям цієї програми є найкращі світові практики управління ресурсами команди.

Залучайтеся до програми та об’єднуйте свій досвід. Бути учасником програми РКС – це підтримувати європейські стандарти безпеки, якості та ефективності УПР, бути частиною великої та прогресивної спільноти.
РКС - твоя команда майбутнього!
"…Філософія, яка допомагає нам усвідомити те, що люди схильні до помилок: філософія, яка допомагає нам більше і краще розподіляти заходи безпеки, філософія, яка допомагає кожному з нас відігравати кращу роль в нашій команді та у великій авіаційній команді, частиною якої ми є."
IAA - Irish Aviation Authority
Новини
13.10.2017
Запрошуємо до команди!
З радістю повідомляємо, що наразі триває кампанія по залученню та підготовці асистентів РКС-координатора. Ви фахівець ОПР, Вам цікаво дізнатися більше про психологію роботи в команді, хочете побачити роботу своїх колег в інших РСП та прагнете особистісного зростання? Тоді ми будемо раді бачити Ваc серед кандидатів на роль асистента РКС-координатора. На Ваc чекає цікава співпраця з РКС-координатором, участь у створенні матеріалів РКС-сесій, проведення занять у різних органах ОПР Украероруху.

Ознайомитись з брошурою-запрошенням в команду.

Виникли питання? Телефонуй нам (044-351-65-60) або надсилай листа hr_trm@uksatse.aero
19.07.2017
Життя програми «РКС» у 2017 році
Перша половина 2017-ого року видалася насиченою та плідною для програми «Розробка командних стратегій». На сьогодняшній день проведено вже 23 РКС-сесії. Проводили ревізію та вдосконалення стратегій компенсації небажаних станів команди з РСП «Київцентраеро», Харківського та Львівського РСП.
Програма веде свою активну діяльність з 2013-ого року, а це значить, що учасники вже знайомі з технікою фасилітації (керованого обговорення). Тому, відпвідно до численних заявок, до програми зустрічей було внесено чимало нового. Впереше в Україні було проведено кейс-стаді з використання психологічного підходу психодрами. Це дає можливість учасникам поглянути на обставини події зсередини, ототожнивши себе з реальними героями та краще зрозуміти те, як соціально-психологічні феномени впливаюь на діяльність авіадиспетчера та команди в цілому. На першій РКС-сесії учасники моделюють кейс для РДЦ, а друга сесія присвячена розбору випадку для АДВ.
31.01.2017
Життя РКС 16/17
В минулому році диспетчери Одеського РСП стали учасниками двох РКС-сесій з оновленою програмою. Новий формат сесій дав можливість кожному відчути себе учасником тих подій, які моделювалися протягом заняття, уявити на собі його хід думок та причини дій. Це дозволяє краще зрозуміти вплив людського фактора при ОПР, те, яким чином працює такий ресурс як команда в реальних умовах.

В 2017-ому році РКС завітає до РСП Київцентраеро, Харківського РСП, а також відбудеться друга РКС-сесія у Львівському РСП.

Команда РКС бажає Вам злагодженої роботи та порозуміння!

  Інші новини