Програма «Перша допомога при симптомах стресу»
Відділ управління персоналом
 
 
Новини Про програму Антистрес Тренінг Зв'язок з консультантом
Зв'язок з менеджером  feedback  
 
Вітаємо!

Ви знаходитесь на офіційній сторінці програми «Перша допомога при симптомах стресу». Програма діє для того, щоб допомогти авіадиспетчеру подолати наслідки професійного стресу та запобігти стресовим реакціям.
Робота авіадиспетчера пов’язана з певним психологічним навантаженням. Таким чином диспетчер УПР опиняється в групі ризику схильності до професійного стресу. Критичні ситуації, які можуть виникати при ОПР є потужним стресовим фактором, що призводить до так званих посттравматичних стресових реакцій та негативно впливає на психологічний та фізичний стан диспетчера УПР, а й отже і на його працездатність. Програма «Перша допомога при симптомах стресу» має на меті прискорення відновлення здатності диспетчера УПР до ефективного виконання обов’язків при ОПР шляхом подолання симптомів стресу. Заходи цієї програми спрямовані як на профілактику стресу, так і на допомогу людині, яка зазнала стресу.
Новини
31.01.2017
Антистрес 2017
Розпочинається новий сезон програми «Перша допомога при симптомах стресу». Найближчим часом тренінг «Антистрес» відвідає працівників ОПР Борисполя, Києва та Харківського РСП. Цього разу на учасників чекає цікава інформація, яка стане в нагоді не лише у професійному середовищі, але й у приватному житті.

Команда «Антистрес» бажає Вам спокою та гарного настрою! До зустрічі!
05.09.2016
Антистрес-2016
Протягом першої половини 2016-ого року тренінги «Антистрес» відвідали фахівці ОПР Львівського та Одеського РСП. Для працівників обох структурних підрозділів це був вже другий тренінг з моменту впровадження програми «Перша допомога при симптомах стресу» в Украерорусі. Цього разу диспетчери УПР стали учасниками оновленого тренінгу, програму якого було складено з урахуванням попереднього досвіду проведення тренінгів «Антистрес» в Украерорусі. Учасники дізналися про особливості фізіології стресової реакції та про психологічні аспекти стресу, отримали корисну інформацію та практичні навички допомоги людині, яка зазнала стресу та спробували на практиці деякі техніки психологічної саморегуляції ...читати далі...
09.06.2015
«Антистрес» в Дніпропетровську
Наприкінці весни (18-22 травня) диспетчери Дніпропетровського РСП стали учасниками тренінгу «Перша допомога при симптомах стресу». Навчилися основам допсихологічної допомоги 186 диспетчери з РДЦ та АДВ Дніпропетровська, АДЦ Запоріжжя та АДВ Кривого Рогу.
Переважна більшість учасників (майже 93%) наважилися ...читати далі

  Інші новини