Переведення диспетчерів УПР
Управління персоналом
на офіційний сайт Украероруху  
на головну сторінку УП  
Телефон для довідок: (044) 351-57-76
 
Новини Схема процедури переведення Бібліотека документів
Зв'язок із менеджером з персоналу  feedback
 
 Черга на переведення
 Вакансії
Новини
14 січня 2019
попередня новина       до списку новин       наступна новина
Про продовження формування резерву кандидатів на посаду викладача відділу підготовки персоналу ОрПР центру підвищення кваліфікації НСЦ Украероруху (завершено).
У зв’язку з розширенням спектру послуг із професійної підготовки, які надаються Навчально-сертифікаційним центром Украероруху, у 2019 році очікується потреба у викладачі відділу підготовки персоналу ОрПР центру підвищення кваліфікації навчально-сертифікаційного центру Украероруху.

Для формування резерву кандидатів пропонуємо працівникам підрозділів Украероруху, які мають бажання увійти до складу резерву кандидатів та у подальшому прийняти участь у конкурсі на заміщення цієї вакантної посади, надіслати резюме та копії відповідних документів на електронну адресу: hr_std@uksatse.aero до 01.07.2019.

Вимоги до кандидатів на посаду викладача відділу підготовки персоналу ОрПР:

1. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки і спеціальності, досвід роботи в галузі авіаційного транспорту або досвід викладання в вищих навчальних закладах.
2. Здатність до викладацької та методичної роботи з навчальних дисциплін: «Організація повітряного руху», «Авіаційне законодавство», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Людський фактор».
3. Рівень володіння англійською мовою не нижче 4-го за шкалою ІКАО або 5-го за шкалою Украероруху або В1+ за шкалою Ради Європи.
4. Володіння державною мовою в межах, необхідних для виконання завдань та обов’язків викладача відділу.
5. Уміння працювати на ПЕОМ із застосуванням програм Microsoft Office, NetClassPro, TestOfficePro, Microsoft Office Power Point.
6. Бути обізнаними в частині вимог чинних нормативно-правових актів України та організаційно-розпорядчих документів Державіаслужби й Украероруху з професійної підготовки авіаційного персоналу.
7. Бути обізнаними щодо Стандартів та Рекомендованої практики ІКАО, регуляторних вимог Євроконтролю в частині організації повітряного руху та професійної підготовки авіаційного персоналу.

Також бажано мати:

1. Досвід роботи диспетчером управління повітряного руху/диспетчером- інструктором/старшим диспетчером УПР/керівником польотів або досвід викладацької роботи в вищих навчальних закладах з підготовки диспетчерів УПР не менше 5-ти років.
2. Досвід навчально-методичної та викладацької роботи з навчальних дисциплін «Організація повітряного руху», «Авіаційне законодавство», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Людський фактор» та/або методичної роботи в органах/об’єктах ОПР (розроблення проектів навчальних програм, навчальних планів, тестових завдань, навчально- методичних матеріалів, зокрема й електронних навчальних матеріалів, з використанням документів міжнародних організацій цивільної авіації англійською мовою, та національного авіаційного законодавства, участь в розробленні проектів Авіаційних правил України, організаційних і керівних документів з ОрПР та/або професійної підготовки авіаційного персоналу тощо).
3. Документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (4-й за шкалою ІКАО/5-й за шкалою Украероруху/В1+ за шкалою Ради Європи).
4. Досвід застосування мультимедійних та програмно-технічних засобів навчання.

Посадовий оклад: згідно штатного розпису (+ винагорода за вислугу років + доплата за знання та використання в роботі англійської мови + доплата за науковий ступень).
Графік роботи: понеділок-четвер з 09.00 до 18.00, п’ятниця з 09.00 до 16.45.
Місцезнаходження: м. Бориспіль, Аеропорт, Навчально-сертифікаційний центр Украероруху.
 

попередня новина       до списку новин       наступна новина