Переведення диспетчерів УПР
Відділ управління персоналом
на офіційний сайт Украероруху  
на головну сторінку ВУП  
Телефон для довідок: (044) 351-57-76
 
Новини Схема процедури переведення Бібліотека документів
Зв'язок із менеджером з персоналу  feedback
 
 Черга на переведення
Новини
6 серпня 2018
попередня новина       до списку новин       наступна новина
Про формування резерву кандидатів на посаду викладача відділу підготовки персоналу ОрПР центру підвищення кваліфікації Навчально-сертифікаційного центру Украероруху
У зв’язку з розширенням спектру послуг із професійної підготовки, які надаються Навчально-сертифікаційним центром Украероруху, на початку 2019 року очікується потреба у викладачі відділу підготовки персоналу ОрПР центру підвищення кваліфікації Навчально-сертифікаційного центру Украероруху.

Для формування резерву кандидатів пропонуємо працівникам підрозділів Украероруху, які мають бажання увійти до складу резерву кандидатів та у подальшому прийняти участь у конкурсі на заміщення цієї вакантної посади, надіслати резюме та копії відповідних документів на електронну адресу: hr_std@uksatse.aero до 31.12.2018.

Вимоги до кандидатів на посаду викладача відділу підготовки персоналу ОрПР:

1. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки і спеціальності, досвід роботи в галузі авіаційного транспорту або досвід викладання в вищих навчальних закладах.
2. Здатність до викладацької та методичної роботи з навчальних дисциплін: «Організація повітряного руху», «Авіаційне законодавство», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Людський фактор».
3. Рівень володіння англійською мовою не нижче 4-го за шкалою ІКАО або 5-го за шкалою Украероруху або В1+ за шкалою Ради Європи.
4. Володіння державною мовою в межах, необхідних для виконання завдань та обов’язків викладача відділу.
5. Уміння працювати на ПЕОМ із застосуванням програм Microsoft Office, NetClassPro, TestOfficePro, Microsoft Office Power Point.
6. Бути обізнаними в частині вимог чинних нормативно-правових актів України та організаційно-розпорядчих документів Державіаслужби й Украероруху з професійної підготовки авіаційного персоналу.
7. Бути обізнаними щодо Стандартів та Рекомендованої практики ІКАО, регуляторних вимог Євроконтролю в частині організації повітряного руху та професійної підготовки авіаційного персоналу.

Також бажано мати:

1. Досвід роботи диспетчером управління повітряного руху/диспетчером- інструктором/старшим диспетчером УПР/керівником польотів або досвід викладацької роботи в вищих навчальних закладах з підготовки диспетчерів УПР не менше 5-ти років.
2. Досвід навчально-методичної та викладацької роботи з навчальних дисциплін «Організація повітряного руху», «Авіаційне законодавство», «Повітряна навігація», «Аеродинаміка», «Людський фактор» та/або методичної роботи в органах/об’єктах ОПР (розроблення проектів навчальних програм, навчальних планів, тестових завдань, навчально- методичних матеріалів, зокрема й електронних навчальних матеріалів, з використанням документів міжнародних організацій цивільної авіації англійською мовою, та національного авіаційного законодавства, участь в розробленні проектів Авіаційних правил України, організаційних і керівних документів з ОрПР та/або професійної підготовки авіаційного персоналу тощо).
3. Документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (4-й за шкалою ІКАО/5-й за шкалою Украероруху/В1+ за шкалою Ради Європи).
4. Досвід застосування мультимедійних та програмно-технічних засобів навчання.

Посадовий оклад: 19560 грн. (+ винагорода за вислугу років + доплата за знання та використання в роботі англійської мови + доплата за науковий ступень).
Графік роботи: понеділок-четвер з 09.00 до 18.00, п’ятниця з 09.00 до 16.45.
Місцезнаходження: м. Бориспіль, Аеропорт, Навчально-сертифікаційний центр Украероруху.
 

попередня новина       до списку новин       наступна новина