Переведення диспетчерів УПР
Відділ управління персоналом
на офіційний сайт Украероруху  
на головну сторінку ВУП  
Телефон для довідок: (044) 351-57-76
 
Новини Схема процедури переведення Бібліотека документів
Зв'язок із менеджером з персоналу  feedback
 
Новини
   09.11.2017
  Інформація щодо добору перосналу ОПР
  Інформуємо про те, що в Украерорусі є потреба у доборі персоналу ОПР до служб ОПР:
• АДВ Херсон Одеського РСП:
– старший диспетчер УПР (2);
– диспетчер УПР (1).
• АДВ Чернівці Львівського РСП:
– диспетчер УПР (1).

Зважаючи на вищевикладене, диспетчери УПР/старші диспетчери УПР Украероруху, які виявляють бажання перевестися до Херсонської служби ОПР Одеського РСП та Чернівецької служби ОПР Львівського РСП мають можливість надати заявку, зареєструвавшись на цьому сайті, відповідно до вимог чинного Порядку переведення диспетчерів УПР.

Детальніша інформація за телефоном (044) 351-57-76.  
   03.11.2017
  Інформація для кандидатів на переведення до Одеського РСП Украероруху
  В Одеському РСП Украероруху на 2017 – 2018 р.р. заплановано проведення реконструкції АС КПР. Тому, доукомплектування вакантних посад диспетчерів УПР на період реконструкції АС КПР до моменту вводу в експлуатацію нової системи є недоцільним.
У зв'язку з цим, прийнято рішення щодо тимчасового призупинення переведення диспетчерів УПР до Одеського РДЦ та АДВ Одеса (уточнення до Кадрового плану добору диспетчерів УПР Одеського РСП на 2018 рік від 01.11.2017).

Також інформуємо вас про те, що у Одеському РСП існує потреба у доборі диспетчерів УПР до Херсонської служби ОПР.  
   20.10.2017
  20 жовтня - Міжнародний день авіадиспетчера
  Шановні авіадиспетчери України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Міжнародним днем авіадиспетчера!

Ваша відповідальна робота – це гарантія безпеки авіапасажирів з різних країн світу. Саме ви тримаєте під постійним контролем та обслуговуєте весь повітряний рух над територією нашої держави.

Професія авіадиспетчера – є однією з найважливіших авіаційних спеціальностей та потребує високого професіоналізму, зосередженості та вміння приймати блискавичні рішення в нестандартних ситуаціях, почуття відповідальності за життя людей.

Від цих фахівців потрібно не тільки досконале володіння професійними навичками, а й особлива психологічна підготовка. І не випадково саме у цій професії один з найвищих у світі імідж, авторитет і соціальний статус.

Бажаємо вам професійних та особистих успіхів, задоволення від роботи а також домашнього затишку, злагоди та благополуччя.


Відділ управління персоналом  
   20.09.2017
  Річний Кадровий план добору диспетчерів УПР на 2018 рік
  Доводимо до вашого відома Річний Кадровий план добору диспетчерів УПР на 2018 рік, розроблений відповідно до Керівництва до порядку річного планування добору диспетчерів управління повітряним рухом (наказ Украероруху від 07.06.2016 № 170):

РСП «Київцентраеро» – 1
1 – АДВ Вінниця (залежно від прогнозованої кількості польотів на 2018 рік)
Дніпропетровський РСП – 0
Львівський РСП – 0
Одеський РСП – 3
3 – АДВ Херсон
Харківський РСП – 0  
   22.05.2017
  Шановні кандидати!
  У зв’язку набуттям чинності Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" просимо зареєстрованих кандидатів при заміні електронних поштових скриньок російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru тощо) невідкладно надсилати інформацію за допомогою сервісу «Зв'язок із менеджером з персоналу».  
   23.03.2017
  ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОБОРУ ПЕРСОНАЛУ ДО ХЕРСОНСЬКОЇ СОПР ОДЕСЬКОГО РСП
  У Херсонській службі ОПР (АДВ) Одеського РСП наразі вакантними є три посади:
- диспетчер УПР – 1;
- старший диспетчер УПР - 2.

Зважаючи на вищевикладене, диспетчери УПР/старші диспетчери УПР Украероруху, які виявляють бажання перевестися до Херсонської служби ОПР Одеського РСП, мають можливість надати заявку, зареєструвавшись на цьому сайті, відповідно до вимог чинного Порядку переведення диспетчерів УПР.

Детальнішу інформацію ви можете отримати за телефоном (044) 351-57-76.  
   18.01.2017
  Аналіз ефективності процедури переведення диспетчерів УПР з одного до іншого органу ОПР за 2016 рік
  Відповідно до Порядку переведення диспетчерів УПР у 2016 році пройшли співбесіду, перевірку професійного рівня та були переведені до інших органів ОПР 12 диспетчерів УПР:
– до РСП «Київцентраеро» – 8 чол.;
– до Дніпропетровського РСП – 1 чол.;
– до Львівського РСП – 2 чол.;
– до Одеського РСП – 0 чол.;
– до Харківського РСП – 1 чол.

Відділом управління персоналом було забезпечено підтримку упорядкованої черги кандидатів на переведення (за датою та часом реєстрації).

За результатами проведення процедури переведення диспетчерів УПР у 2016 році здійснювалось постійне дослідження ефективності процедури переведення.
Отримано 12 анкет оцінювання адаптації диспетчера УПР на новому робочому місці, які показують високий рівень загальної оцінки підготовки диспетчерів УПР, що брали участь у процедурі переведення.